Jan 252011
 
Yuki Koşucu

Yuki Koşucu

Yuki firmasının ithal ettiği elektrikli bisikletler arasında standart mesafe ve hıza sahip modeli olan Koşucu spor çizgiler taşıyan bir tasarıma sahip. Bu durumu ön tarafa koyulan sepet biraz bozsa da çıkarılabildiğini düşünerek es geçtik. Pedalla kullanılması gerektiğinde kullanıcıya eziyet olmasın diye pedallar iyi bir yere yerleştirilmiş. Tamam, böyle bir elektrikli bisikleti pedalla bir yere götürmek neredeyse olanaksız ama birçok marka pedalların çıkarılıp atılacağını düşünerek olmadık yerlere yerleştirmiş olmalarından iyidir bu durum. Üç renk seçeneği bulunan Koşucunun kataloğunda siyah ve kırmızı renkler belirtilmiş ama sarı rengini göremiyorsunuz. İnternette ise sarı rengi mevcut gözüküyor. Firmanın önerdiği fiyat 1150 TL olarak verilmiş sitelerinde. Uygun fiyatlı bir elektrikli bisiklet olarak duruyor. Ama firmaya olan güvenimiz tam değil yinede. Geçtiğimiz aylardas gümrükte yaşadıkları sorunların haberlere yansımış olduğunu da hatırlatalım.

DonanımTeknik özelliği
Motor250 watt
Çekiş gücü9.6 N.m
Tırmanma açısı12 derece
Sürüş mesafesi50-60 km
En yüksek hız24 km/s
Fren sistemi---
Taşıma kapasitesi90-100 kg
Akü tipi/sayısı/gücü/---/48 volt, 14 ah
Şarj süresi6-8 saat
Tekerlek çapı18"
Ağırlığı65 kg
Ek donanım/aksesuar

Yuki Koşucu’ ya ait diğer fotoğraflar:

Yuki Koşucu broşür

Yuki Koşucu broşür

Yuki Koşucu kırmızı

Yuki Koşucu kırmızı

Yuki Koşucu siyah

Yuki Koşucu siyah

Yuki Koşucu broşür

Yuki Koşucu broşür

 Tagged with:

  3 Responses to “Yuki Koşucu”

  1. Edip Kardeşim,kaporta vs.herşey yukini resmi web sitesinde mevcut.Bende Yuki Koşucuya Sahibim.Şimdilik Kaporta sorunu çıkmadı.Fakat yukinin sitesinde herşey var.

  2. koltukgunu bulamıyorum nerde bulabilirm sizde varsa bu numaradan ulaşın 0531 599 64 54 ve yuki koşucu acil lazım bana koltuk izmire göndere bilirmisniz acilllll???

  3. Akusunu nasilbulabirim bana yardimci olabilirmisiniz

 Leave a Reply

(gerekli)

(gerekli)