Apr 212011
 
Yonja Motors firma logosu

Yonja Motors' un logosu

Firmanın kendi sitesinde bulunan tanıtım köşesinden yaptığımız alıntı ile başlayalım.

1995 yılında kurulan YONJA GROUP A.Ş., Yonja şirketler topluluğunu temsil eden ana şirkettir. Bünyesinde ithalat, online alışveriş, hızlı tüketim, motorlu taşıtlar ve medya pazarlama sektörlerinde pazar liderleri konumlarında olan 5 şirket bulunmaktadır. YONJA GROUP şirketleri halen Türkiye’de faaliyet göstermekte, İstanbul’da merkez, İzmir’de şube ofisleri ile hizmet vermektedir. Yakın gelecekte Amerika’da şube ofisleri açma planları mevcuttur.

Yonja Motorlu Araçlar A.Ş.

Yıllardır geleceğin ulaşım araçları olarak hayal edilen elektrikli motosikleti, Yonja Motorlu Araçlar A.Ş. olarak Türkiye’ye kazandıran YONJA GROUP, Türk halkı için 2010 yılının ilk günlerinde yeni bir çağı başlatıyor.

Gürültüsüz, konforlu, çevre dostu ve ekonomik motosiklet seçeneklerini Türk halkına sunan Yonja Motor, yaşanan trafik sıkıntılarını geleceğin teknolojisiyle aşmayı başarıyor. Geniş servis olanakları ve zengin yedek parça stoklarının yanı sıra zahmetsiz bakım kolaylığı sunan YNJ motosikletleri, dünyanın en ekonomik yakıtı sayesinde de Türk halkının her kesiminin ihtiyaçlarına YONJA GROUP kalitesiyle sorunsuz cevap verebiliyor.

Yonja Motor, plaka alabilen tek elektrikli çevre dostu motosikletini Türk halkına gururla sunuyor.

Misyonumuz,
Doğa dostu, çevrecive ekonomik ulaşım imkanlarını Türk halkı ile buluşturmak, geniş servis olanakları sunarak uzun vadeli tüketici memnuniyeti yaratmaktır.

Vizyonumuz,
Türkiye’deki en çevreye duyarlı ve bu bilinci tüketiciye aktarmakla sorumlu motorlu taşıtlar firması ve markası olmaktır!

Firmanın en azından sorumlulukları ve vizyonu hakkında bir görüşe sahip olması iyi, ama bu görüşlere sahip bir firma keşke elektrikli bisikletlerinin tanıtım fotoğraflarında sürücüleri kask kullanımına teşvik edecek görüntüler kullanmış olsaydı dedik .

Firmanın kendi websitesine ait link burada.

 Leave a Reply

(gerekli)

(gerekli)