Apr 172012
 

Türkiye’ ye iki firmanın ortak çalışması sonucu ithal edilen Yadea, özellikle araç endüstrisinde bilinen üreticilerden bir tanesi. Bir de arkalarında İdaş A.Ş. ve Egemen Deri gibi firmalar da bulununca kullanıcı güvenilirliğini kolay sağlayabileceğini düşündüğümüz bir firma.

Jiangsu Yadea Technical Development Co., Ltd. Çin’de elektrikli araçlar ve özel araçlar üretebilen modern üretim tesislerne sahip büyük ölçekli bir şirkettir. Şirket bir elektrikli araç AR-GE merkezi ve Wuxi, Tianjin ve Guangzhou olmak üzere üç üretim tesisine sahiptir. Wuxi’deki genel merkez 333.500 m², Tianjin’deki üretim tesisi 100.000m², ve Guangzhou’daki üretim merkezi ise 80.000 m² alanda kurulmuştur. Tianjin’deki ikinci üretim tesisi ise inşa halindedir. Şirket özel araçlar, kontrol ünitesi, plastik parça, motor, şase gibi departmanlara bölünmüştür ve bunun yanı sıra işinde uzman on işletme ile teknoloji ve gelişmelerden faydalanabilmek, işbirliğini geliştirmek üzere uzun vadeli stratejik ortaklıklara imza atmıştır.

Jiangsu Yadea Technical Development Co., Ltd. büyük ölçekli bir işletme olması, güçlü marka imajı, ekonomik gücü, gelişmiş operasyon ve yönetimi, mükemmel ürünleri ve servisi ile Çin elektrikli araç piyasasının lider markalarındandır. Bu nedenle firmanın elektrikli araç piyasasındaki yıllık satış ve üretim adetleri her sene yükselmektedir. Yadea iç pazarda büyüyen Pazar payının yanı sıra uluslar arası işbirlikleri ile Avrupa, Amerika ve Asya’da birçok ülkeye ve bölgeye de satışlarını arttırmaktadır.

Hizmet ve kalitesindeki gelişmelerin yanı sıra, Yadea aynı zamanda sürekli yenilikler ortaya koyar, yenilikleri ve gelişmeleri yakından takip eder ve dünyanın gelişen teknolojilerini kendine sürekli entegre eder. Yadea eşsiz avantajlar sağlayan birçok ileri teknoloji geliştirmiş; elektrikli araçların performansını arttırıcı ve fonksiyonellik sağlayan yenilikleri gerçekleştirmiş, geniş bant sürekli manyetik motor, “intelligentKing” otomatik hata sınama mikrobilgisayarı, AQ dijital hırsız önleme kontrol sistemi gibi yerel ve uluslarası patent teknolojilerine de sahiptir. Firmanın üretimleri iki-tekerlekli elektrikli araçları, elektrikli üç-tekerleklileri, elektrikli şehir temizleme araçlarını, elektrikli golf araçlarını, elektrikli polis devriye araçlarını, turizm araçlarını kapsamaktadır.

Jiangsu Yadea Technical Development Co., Ltd. gösterdiği sürekli gelişimler sayesinde elektrikli araçlar endüstrisinde birçok onura layık görülmüştür. 1999 yılında sertifika denetlemesinden geçmiş ve kendi yönetiminde ithalat ve ihracat haklarını kazanmış, 2001 yılında ISO-9001 Uluslararası Kalite Sertifika Sistemi belgesi kazanmış, 2006 yılında “Jiangsu Eyaletinin En Meşhur Ticari Markası” ünvanını, 2007 yılında “Jiangsu Eyaletinin En Meşhur Marka Üreticisi” “Jiangsu Eyaleti En Yüksek Teknolojili İşletme” ve “Çin’in Meşhur Markası” ünvanlarını, ve 2007-2008 yıllarında gösterdiği başarılarla “Wan Lixing Çin’in Kaliteli ve İtibarlı Ürünü” listesine eklenmiştir.
Yadea firmasının Türkçe sitesi için buraya tıklayınınız.

Firmaya ait olan elektrikli bisikletler hakkında ki yazılarımızı okumanızı tavsiye ederiz.

 Leave a Reply

(gerekli)

(gerekli)