Jan 232011
 

St Max firmaya 6 model ile beraber büyük bir iddia ile giriyor. Merkezi Denizli’ de bulunan firmanın bölgesel olarak bisiklet kullanımının yaygın olduğu bir alanda olması sanırız ki bir avantaj olarak yansıyacaktır satışlarına. Modellerin üçü motosiklet görünümlü olanlardan diğer üçü ise bisiklet kasalı modellerden oluşmaktadır.

ST GRUP Endüstriyel Ürünler Bil. San. ve Tic. Ltd. Şti.’nin tescilli markası olan ST MAX Elektrikli Bisikletler, gelecek neslin enerji kaynağı elektrik merkezli olarak üretilmiş yeni nesil ulaşım araçlarıdır.
Çevre ve bütçe dostu ST MAX Elektrikli Bisikletler, çekici tasarımları, pratik kullanımı ve satış sonrası geniş servis ağı desteği ile müşterilerine alternatif ulaşım çözümleri sunmaktadır.
ST MAX Elektrikli Bisikletler için ehliyet, ruhsat ve plaka zorunluluğu yoktur. Otopark sorunu olmadan, akaryakıt tüketimini düşünmeden rahatça kullanabileceğiniz ST MAX’lar farklı kullanım amaçlarına yönelik modelleri ile son kullanıcılara sunulmaktadır.
ST GRUP Endüstriyel Ürünler Bil. San. ve Tic. Ltd. Şti. yurt çapındaki geniş bayi ve servis ağı, dinamik kadrosu, güçlü altyapısı ve müşteri odaklı çalışma anlayışı ile hizmetlerini sürdürmektedir.

StMax’ ın kendi websitesine ait link burada.St Max Elite 801
St Max Elite 802
St Max Elitw 803
St Max ZWD 206E
St Max ZWD 206L
St Max ZWD 406L