May 282011
 
Ryaca TC-016 elektrikli bisiklet

Ryaca TC-016 üç tekerlekli elektrikli bisiklet

Ryaca piyasada olan diğer modellerine göre biraz farklı olan bu üç tekerlekli elektrikli bisiklet ile de pazarda yer arıyor. Tekerleklerin birbirine olan mesafesi büyük modellere göre daha kısa olduğu için manevra kabiliyeti daha iyi. Ama yinede daha çok ileri yaş, bisiklet ile dengede sorun yaşayan ve daha rahat bir oturuş tarzı arayanlar için uygun bir araç. Uzunca bir süre bu modellere elektrikli bisiklet demelimi dememeli mi diye düşündük ve hala net bir fikir oluşturamadık. Özellikle sağlık sorunu olanlar için hayatlarını kolaylaştıracak tipte araçlar bu üç tekerlekliler. Firma bu elektrikli bisikletin hızını 25 km/saat olarak vermiş ama bu hızlarda manevra yapmanız böyle bir araçla zor olacaktır. Bu nedenle yapıyorsa bile bu hızları önermiyoruz.

Piyasada üç renk seçeneği var, kırmızı, metalik gri ve mavi. Fiyat olarak ise stok sorunundan dolayı pek bilgi edinemedik ama firma ile irtibata geçmeniz halinde bilgilendirileceğinize inanıyoruz.

Motor250 Watt
Çekiş gücü---
Tırmanma açısı10 derece
Sürüş mesafesi60 km
En yüksek hız25 km/s
Fren sistemiKampana
Taşıma kapasitesi150 kg
Akü tipi/sayısı/gücü---/---/ 48 volt, 20 ah
Şarj süresi6-8 saat
Tekerlek çapı16"
Ağırlığı70 kg
Ek donanım/aksesuar---

Ryaca TC-016 model elektrikli bisiklete ait diğer resimler:

Ryaca TC-016 elektrikli bisiklet

Ryaca TC-016 üç tekerlekli elektrikli bisiklet

Ryaca TC-016 elektrikli bisiklet

Ryaca üç tekerlekli elektrikli bisikletin yandan görünüşü

Ryaca TC-016 elektrikli bisiklet

Ryaca üç tekerlekli elektrikli bisiklet (kırmızı)

  10 Responses to “Ryaca TC-016”

 1. st mak gf 950elektirikli bisikletinizi aldım cok güzeldi sadece 3 gün calışa bildi kaza yaptım kaportasını buldum fakat beynini bulamıyorum ve kazkolunuda bulamadım bu bisikletin barcaları yokmu varsa nerde ankarada gezmedigim yer kalmadı ben bu bisikleti kızılay meydanında yakmadan kac paraysa verelim barcası varsa gönderin 3 milyar param cıktı sadece 3 gün calıştı yani günlügü 1milyara geldi cok ekenomik diye aldık.

  • tuncay bey bu ürünün denizlide imal edeilmekte size yardımcı olabilecek arkadaşın numarasını vereyim 5413775856

 2. merhaba babam bir kaza gecirdi ve bacaklarini kullanamiyor TC-016 model elektirikli aracinizi kullana billirmi ve fiyat listesini nerde bula bilirim.?
  saygilar Kaya

  • Sayın okurumuz,
   Öncelikle babanız için geçmiş olsun dileklerimizi iletmek ile başlayalım cevabımıza ve hemen ekleyelim ki, bir süre daha yolumuza elektrikli bisiklet satışı yapmadan, sadece tanıtım yaparak devam edeceğiz.
   Bu tür üç tekerlekli elektrikli bisikletler kimi zaman hareket etmekte zorluk çeken yaşlılar için de uygun olabiliyorlar. Bu tip elektrikli bisikletlerin çok uzun mesafeleri gitmedikleri bilinen bir gerçek ve düzgün satıh da kullanılmalılar çünkü diğer modellerin tersine bildiğimiz kadarı ile bir çoğunda amortisör yok. bu nedenle babanızın kullanacağı alanı tekrar bir gözden geçirip kararınızı vermenizi önerebiliriz. Ayrıca kimi modellerin döner koltuğu olması babanızın oturması, kalkması sırasında da faydalı olabilecek bir opsiyon. Seçiminiz babanızın hayatına kolaylık kazandıracağı için bir çok okurumuza göre çok daha önemli bir karar. Bu nedenle firmalar ile de irtibata geçmenizi ve içinde bulunduğunuz durumu açık bir biçimde anlatmanızı da tavsiye ederiz.
   Tekrar geçmiş olsun diyerek seçiminizde kolaylıklar diliyoruz.
   Saygılarımızla
   http://www.e-bisiklet-dunyasi.com

 3. Merhabalar,

  bu bisikletin fiyatı ne kadar?

 4. ÜÇ TEKER:DEĞERLİ ARKADAŞLAR:İKİ TEKERE BİNME GÜÇLÜĞÜ ÇEKENLER İÇİN,YOĞUN TRAFİKTE DUR KALK KOLAYLIĞI İÇİN ÇIKARILMIŞ BENZİNLİ,ELEKTRİKLİ MOTOR VE BİSİKLETLER YOĞUN İLGİ İLE SATILIYOR.HER TÜRLÜ BENZİNLİ MOTOR,BİSİKLET VS.MUTLAKA A2 EHLİYETİ GEREKTİRİR.ELEKTRİKLİ MODELLER İÇİN SATICINIZ SİZE EHLİYET GEREKTİREN GEREKTİRMEYENLERİ İZAH EDECEKTİR SORUNUZ.
  DİKKAT:ÜÇ TEKER MOTOR,BİSİKLEKLER İKİ TEKER KADAR MANEVRA KABİLİYETİ YOKTUR.İKİ TEKER ARAÇLAR DAHA KIVRAKTIR VE İSTEDİĞİNİZ VİRAJLARI USTALIKLA AŞARSINIZ.ÜÇ TEKER İÇİN AYNI ŞEY SÖZ KONUSU DEĞİLDİR.ÜÇ TEKER İLE ANİ VİRAJ ALIRSANIZ ARACI DEVİREBİLİRSİNİZ.BUNUN İÇİN ÜÇ TEKER KULLANMAK AYRI BİR USTALIK İSTER.ÜÇ TEKER ALAN ARKADAŞLAR:MUTLAKA BİLEN BİRİSİNDEN VEYA KURSLARDAN DENEYİM EDİNİNİZ.BEN KENDİM DENEYİM EDİNECEĞİM DİYARSANIZ:MUTLAKA TRAFİĞE ÇIKMADAN ÖNCE AÇIK ALANDA İLERİ GERİ MANEVRASI YAPINIZ.SONRA DAR,KIVRIMLI YOLLARDA DENEYİM KAZANINIZ.DENEYİM KAZANDIKTAN SONRA ÜÇ TEKER SÜRMEK SİZE OTOMOBİL SÜRMEKTEN DAHA KOLAY GELECEKTİR.HERKESE BAŞARILAR İYİ SÜRÜŞLER DİLERİM.CEVDET ŞENER.EMEKLİ BANKACI.DÜZCE-GÖLYAKA-KUYUDÜZÜ KÖYLÜ.

 5. görünüşleri cok güzel İstanbulda kendilerini görme imkanı var mı ? bir de fiyatları hakkında bilgi verirseniz memnun olurum. garo

 6. satış yerleri veya numarasını nereden bulucaz

 7. konyadan almak istiyorum kac paraolur bilgiverirmisiniz. 05384675387.

 8. arabaların naylon brandalarının fiyatı nedir

 Leave a Reply

(gerekli)

(gerekli)