Jan 232011
 

Türkiyenin tekstil alanında en büyük üretim tesislerinden birine sahip olan Üniteks A.Ş. 2005 yılında Motoran firması ile motorlu araç sektörüne girmiş ve hersene artan bir başarı ile üretime devam etmiştir. 2009 yılında da Taiwan’ lı SYM firması ile ortaklığa başlayan firma eminiz ki geliştirdiği tecrübelerini elektrikli bisiklet sektörünün ilerlemesi içinde kullanacaktır. Firmanın geniş ve ayrıntılı bir sitesi olsa da yeni oldukları bu alanı temsil eden sayfayı bulamadık. Firmanın ürettiği şık elektrikli bisikletlere ancak katalog üzerinden ulaşabiliyorsunuz. Firmanın kendi sitesindeki kurumsal tanıtımı:
Güçlü finansman yapısı, geniş kadrosu ve modern AR-GE anlayışı ile Türkiye’nin en kuvvetli motosiklet kuruluşlarından olan Motoran, yarattığı sinerji ile 3 yıl içinde motosiklet ve scooter sektörünün lider kuruluşlarından biri haline gelmiştir.

Bizler, MOTORAN ailesi olarak başarının temelinde sağlıklı ve dürüst ticari ilişkilerin yattığına inanıyoruz. Bu gerçekten yola çıkarak bayi ve servis ağımızı titizlikle oluşturduk, geliştirdik.

Aynı titizliği üretimini yaptığımız motosiklet ve scooter’ların seçiminde de gösterdik. Üretimde, kaliteden asla taviz vermedik.EEC BELGELİ (Avrupa kalite belgeli) ürünlerimiz, Türkiye pazarında olduğu gibi, Avrupa pazarında’da satışa sunulmaktadır.
Bayi ve servislerimize sağladığımız, kaliteli ürün ve Yedek parça hizmetinin, aynı şekilde tüketicilere de yansıyacağına inanarak, MOTORAN markasına uzun vadeli bir bağımlılık yaratmayı kendimize misyon olarak belirledik.

MOTORAN A.Ş. olarak hedefimiz, rekabetin ön plana çıktığı Türkiye motosiklet ve scooter pazarında sizlerle birlikte en iyi hizmeti sağlayarak uzun soluklu bir bayi-servis ve tüketici ilişkisi oluşturmaktır.

Bu yolda ürünlerimizle hayatınıza bir değer daha katmayı arzuluyoruz. Tüm destek, özveri ve gücümüzü sizlere sağlayacağımızı buradan duyurmaktan mutluyuz.

Hayat, bizim için en önemlisidir… Bu yüzden ÖNCE KALİTE diyoruz.

Motoran firmasının kendi websitesine ait link için tıklayınız.Motoran Elite Juno
Motoran Farmer
Motoran Pinto
Motoran Tangy