Jan 232011
 

Yerli üretim yapabilen kapasiteye sahip markalarımızdan biri olan Mondial, Uğur Motorlu Araçlar şirketinine aittir. Aşağıda kendi kurumsal sitelerinden akınmış olan bilgileri mevcuttur. Firmanın sitesinde epey uğraşmamıza rağmen elektrikli bisiklet sayfasına ulaşamamış durumdayız. Bu nedenle sitemizde yer alan bilgiler en kısa zamanda firma ile irtibata geçerek güncellenecektir. Eminiz ki bulunan bilgilere ulaşmakta yaşanan bu sorun kısa zamanda aşılacak ve elektrikli bisiklet almak isteyen kişilerin incelemelerine uygun hale getirilecektir.

Uğur Motorlu Araçlar, Ülkemizde sektöründe lider ve 137 ülkeye ihracatı ile Dünyanın saygın kuruluşları arasında yer alan Uğur Grubu kuruluşudur.

Mondial Markası ile Hizmet veren Uğur Motorlu Araçlar, 2004 yılında kurularak faaliyetlerine başlamıştır. Kısa sürede yaptığı başarılı çalışmalar ile 2005-2006-2007-2008-2009 yıllarında Türkiye motosiklet sektöründe “Türkiye İstatistik Kurumu verileri” satış lideri olmayı başarmıştır.

Güçlü, geniş ve eğitimli kadrosu ile çalışmalarını Tüketici beklentilerini karşılama ve Tüketici memnuniyeti odaklı olma misyonu üzerine kuran Uğur Motorlu Araçlar, 2007 yılında 42.000 m² alan üzerinde kurulu; 15.000 m² si yedek parça deposu olan yeni tesislerinde, farklı motosiklet modellerinin üretimini gerçekleştirerek tüketicilerinin hizmetine sunmaktadır.

AR-GE çalışmalarına sürekli devam eden Uğur Motorlu Araçlar, Lojistik ve üretim bantlarındaki esnekliğiyle, sezonluk piyasa ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Satış, Servis ve Müşterilerini dürüst ve güvenilir bir iş ortamında buluşturarak, sürekli geliştirdiği teknolojisi ile, müşteri beklentilerini karşılama odaklı, en iyi kalitede ürün ve hizmet sunmakta, pazardaki rekabetçi konumunu daima sağlamaktadır.

Misyonumuz, uygun fiyata kaliteli ürün ve kaliteli hizmet üretmektir. Kaliteli hizmet sunmak adına, 450 seçkin bayi ve 504 yetkili servisimize sürekli eğitim ve seminerler düzenlenmektedir.

Müşteri istek ve beklentilerini en iyi şekilde, kaliteden taviz vermeden en ekonomik yolla karşılamak, her zaman öncelikli görevimiz olmuştur. Müşterilerimiz üzerinde yaratmış olduğumuz “MONDİAL” markasına ve kalitesine bağımlılık, bu anlayışımızın bir ürünüdür.

‘‘Sizlere layık olabilmenin haklı gururunu yaşamaktayız’’

Firmanın kendi websitesine ait link burada.Mondial ES 1
Mondial ES 2
Mondial ES 3

 Leave a Reply

(gerekli)

(gerekli)