Jan 232011
 

Metrobis logoFirmanın piyasada yer alan 3 modeli ve kolay ve kullanışlı olan bir web sitesi var. Ürün odaklı bir site olduğu için aradığınız bilgiye ulaşmanız kısa zaman alıyor. Metrobis markası Gaziantep merkezli Özdemir elektrikli bisiklet ve motorlu araçlar san. tic. ltd. şti.ne aittir. Sitelerinden yetkili satış ve servis noktalarına ulaşılamamakta. Bu eksiğinde kısa zaman içerisinde giderileceğini umuyoruz.

Metrobis çevre için geleneksel taşımacılığa uygun alternatifler sağlamak daha da önemlisi, biz çevre bilinci ve sayıları giderek artan nüfus için bu alternatiflere kolayca erişilebilir hale getirmek için uğraşıyoruz.

Yeni nesil ulaşım araçları elektrik enejisi ile çalışan elektrikli bisikletler güvenli, çevre dostu, ekonomik ve gürültü kirliliği yaratmayan araçlardır. Bu yıl önce tam özellikli elektrikli bisiklet için, yeni nesil Bikent, Srinter ve Active modellerini beğeninize sunuyoruz.

Tüm yeni modellerimiz güvenli, pratik kullanımı ve rahat bir sürüş keyfi vermek için ergonomik tasarıma sahiptir. Satış sonrası hizmetler için firmamız, geniş servis ağı, yetkili satıcı ve yedek parça bayilerimiz sizlere hizmet vermekten memnuniyet duyacaklardır.

Metrobis elektrikli bisikletleri : Özdemir Elektirikli Bisiklet ve Motorlu Araçlar San.Tic.Ltd.Sti.’nin tescilli markasıdır. Firmamız yurt genelinde geniş bayi ve servis ağı, güçlü alt yapısı ve dinamik kadrosu ile ” önce müşteri memnuniyeti anlayışı ” ilkesiyle çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Metrobis modelleri ile ilgili yazılarımıza ise aşağıdaki linklerden bilirsiniz:

Metrobis Active
Metrobis Bikent
Metrobis Sprinter