Jun 292013
 
Kanuni' nin 800 Wattlık Panda' sı.

Kanuni’ nin 800 Wattlık Panda’ sı.

Kanuni Motorlu Araçlar A.Ş. bu sene gerçekten iddialı durumda. Yeni modellerinin bir çoğu geçer notun üzerinde notlar aldı bizden. Panda’ da bu elektrikli bisikletlerin bir tanesi. Teknik özellik olarak FB 800 modeli ile aynı klasmanda olsalarda gövde hacmi olarak dah ufak olan Panda’ yı biz oldukça beğendik. Panda’ nın tasarımı tahminen yine hazır tasarımlardan ama en azından şimdiye kadar görmediğimiz çizgilere sahip. Gövdenin şasesini kaplayan poliüretan malzemeye yuvarlak hatlar verilmiş ve arkaya doğru kıvrılıyormuş gibi bir his yaratılmış. Ön panelde yine aynı zevke uygun bir biçimde tasarlanmış. Diğer elektrikli bisikletlerden  ufakça olması şehir trafiği için uygun bir model yapıyor Panda’ yı. Şık bir elektrikli bisiklet olduğunu kabul ediyoruz. Donanım olarak tek beğenmediğimiz özelliği kampana frenlere sahip olması.

Kanuni Motorlu Araçlar A.Ş. sitesinde Panda’ nın tavsiye edilen fiyatını 2106 TL olarak belirtmiş. Renk olarak ise siyah dışında başka bir seçeneğiniz yok. Bu modelde de diğer yeni modeller gibi renk oyunları yapılmasını tercih ederdik.

DonanımTeknik özelliği
Motor800 watt
Çekiş gücü---
Tırmanma açısı10 - 15 derece
Sürüş mesafesi45 - 65 Km
En yüksek hız40 Km/s
Fren sistemiÖn Kampana / Arka Kampana
Taşıma kapasitesi150 Kg
Akü tipi/sayısı/gücü/---/48 Volt, 20 Ah
Şarj süresi9 saat
Tekerlek çapı10"
Ağırlığı85 kg (akü seti hariç)
Ek donanım/aksesuar

Kanuni Panda’ nın diğer resimleri :

Kanuni Panda elektrikli bisikletin motoru Yadea' dan.

Kanuni Panda elektrikli bisikletin motoru Yadea’ dan.

Panda' nın sahip olduğu sissy bar ve sele düzeneği.

Panda’ nın sahip olduğu sissy bar ve sele düzeneği.

Kanuni Panda' nın ön far ve ön panel detayı

Kanuni Panda’ nın ön far ve ön panel detayı

Kanuni Panda' nın arka sinyal panosu

Kanuni Panda’ nın arka sinyal panosu

  3 Responses to “Kanuni Panda”

  1. Çok iyi bir bisiklet 3 surüş seçemgi var yavaş normal hızlı ben vites diyorum çok güzel tek kelimeyle harika tek kötü yanı en fazla 85 kg ağırlık taşıyor fazla binince arka teker yamuluyor düzgün dönmuyor ve arka fren iyi tutmuyor tek kötü yanı bu yoksa harika bi elektrikli bisiklet 40 45 yapıyorum harika kesinlikle alın derim ama arkama arkadaşımı bindircem felan derseniz mondial mocha var çok güzel onu tavsiye ederim iyi günler… 😀

  2. bence süpr ama çok yük taşıyamıyor ama harika almanızı tavsiye ederim

 Leave a Reply

(gerekli)

(gerekli)