Jan 232011
 

ersi motor logo Ersi Motor son birkaç yıldır motorsiklet konusunda kazandıkları deneyimi elektrikli bisiklet piyasasına sundukları modelleri ile destekleme çabasında.  Bir aile şirketleri grubuna bağlı olan firma ismini yeni ürünleri ile duyurma çabasında.

Ersi Motorcycle

ÖZTATLI GROUP, 1986 yılında bir aile şirketi olarak İstanbul’da kurulmuştur. Grup bünyesindeki şirketimiz tamamen aile şirketlerinden oluşmaktadır. Öztatlı Group motosiklet sektörünün yanı sıra otomotiv, petrol ve petrol ürünleri pazarlama satış alanlarında Türkiye’nin en önde gelen firması olarak faaliyet göstermektedir. Grubumuz 2006 yılında motosiklet ithalatına başlamış ve halen Türkiye pazarına bu hizmeti vermektedir. Grubumuz her zaman daha ileriye bakmayı büyümeyi kendine ilke edinme prensibini şiar edinmiş olup bu bağlamda Türkiye’de motosiklet ithalatının yanında Türkiye’ye istihdam yaratmak için motosiklet üretiminin ülkemizde imalatını yapabilmek için büyük bir azim ve gayret sarfetmektedir. İthalatçı konumundan Üretici konuma geçmek için adeta gecesini gündüzüne katarak çalışma prensibi azmi ve gayreti içindedir.

Ersi Motor, İthal ettiği scooter motosikletlerinin satışından satış sonrasına kaliteli ve sınırsız hizmet vermeyi müşteri memnuniyeti oluşturmayı tüm şirket yöneticileri, çalışanları ve bayilik teşkilatlarıyla servis ağlarıyla motosiklet kullanıcılarına en kaliteli doğru ahlaklı ve hızlı hizmet vermeyi kendisine ilke edinmiştir.

Grubumuz büyüme politikası gereği maddi ve manevi değerleri esas almakla beraber kendi öz kültürümüze sahip çıkarak; devamlılık, müşteri memnuniyeti, faaliyet gösterdiğimiz sektörlerde liderlik ruhu ve tüm özkaynaklarını seferber ederek ülkemize istihdam alanı yaratmak vizyonunu üstlenmiştir.

Firmanın kendi websitesine ait link burada.Ersibis E-bike