Mar 082012
 
e-viva-f
Carraro E-viva elektrikli bisiklet

E-Viva Man, Carraro' nun 2012 sürprizi

Carraro, bisiklet kadrosuna kurulmuş olan E-Viva modeli ile elektrikli bisikletler arasında dikkat çekici bir konuma yükselmiş durumda. Kadro yapısı zaten çok hoş, Düz çizgiler yerine daha esnek çizgilere sahip olan bir dağ bisikleti modeli aslen, ama çok güzel modifikasyonlasr yapılarak şehir kullanımı için uyumlandırılmış. Tasarım olarak şehirde kullanılacağı düşünülerek arka üçgen çatalı gövdeye çok da stabil olmayan bir noktadan bağlanmış ama yine de günlük şehir içi kullanımlarda bu durumun bir sıkıntı çıkmayacağından eminiz. Shimano’ nun 7 vitesli Nexus sistemi ile donatılmış olan model gerçekten başarılı. Beyaz renk elektrikli bisikletiniz ile sokaklarda şık bir biçimde gezmenin bedeli ise, 2216 TL.

DonanımTeknik özelliği
Motor250 Watt
Çekiş gücü---
Tırmanma açısı---
Sürüş mesafesi60 - 90 Km
En yüksek hız25 Km
Fren sistemiV fren
Taşıma kapasitesi---
Akü tipi/sayısı/gücüLityum /---/ 36 Volt, 9.5 Ah
Şarj süresi8 - 10 Saat
Tekerlek çapı26"
Ağırlığı---
Ek donanım/aksesuarShimano Nexus 7 vites

Carraro E-Viva Man ilgili olarak elimizde sadece tek fotoğraf var ne yazık ki.

  3 Responses to “Carraro E-Viva Man”

  1. Daha hafif olan geotech mercur modeli ile arasında kaldım. iitalyan bir bisiklet olması kulağa hoş geliyor. dağ bisikleti kadrosu olmasıda daha sağlam bir yapısı olacağını hissettiriyor. Ama hangisi iyidir onu bilemiyorum.

  2. bu bisiklet sanırım önden çekişliymiş. bazı bisikletlerde arka tekerlekte motor gücü. acaba bu bir fark yaratıyor mu?

  3. ben bu bisikleti 1 yıldır şehir içinde kullanıyorum. eskişehirde yollar hep taşlık ve kasisli olduğu için batarya bağlantı ekipmanları dağıldı. arka çamurluk yamuldu (çocuk taşıdım birkaç sefer) şehir içinde kullanacaksanız daha sağlam birşey tavsiye ederim.

 Leave a Reply

(gerekli)

(gerekli)