Apr 172012
 

Türkiye’ nin ilkleri arasındaki Bisan, Elektrikli bisiklet piyasasında da yerini aramakta. Firma konusunda zaten uzun uzadıya konuşmaya gerek yok. Bunca yıllık birikime, elimizden sadece saygı duymak gelir. Firmaya bu yeni alanda başarılar dileriz. İşte, firmanın kurumsal tanıtım yazısı:

Bisan, 1963 yılında İzmir’de yerli imkanlarla bisiklet üretmek üzere kurulmuş ülkemizin ilk bisiklet fabrikasıdır. 1974 yılında Türkiyenin ilk motosiklet fabrikası olan Egemosan Kemalpaşa üretim tesislerini kurarak Peugeot markası ve lisansı ile iki zamanlı, tek silindirli moped, moped motoru ve yedek parçası üretimine başladı.

1993 yılında EGE JANT SANAYİ VE TİCARET A.Ş. bisiklet ve moped modelleri için jant ve çamurluk üretmek üzere İzmir / Bornova’da faaliyetine başladı. 2000’li yıllarda ise Bisan, moped üretimi ile birlikte önce motosiklet ithalatı ve daha sonra bu ürünlerin montajını yaparak motosiklet kullanıcılarının beğenisine sunmuştur.

Günümüzde motosiklet sektöründe kendi tesislerinde katma değer sağlayabilen ve her iki ürün grubunda da ihracat yapabilen ender firmalardan birisi olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Uzun yıllara dayanan kurumsal yapısı, köklü bayi ve servis teşkilatı, üstün kalite anlayışı ve % 100 yerli sermaye yapısı ile ülkemizin önde gelen sanayi kuruluşlarından biridir .
400 satış noktası, 637 yetkili servisi ile hizmet veren Bisan A.Ş. kaliteli ürün ve müşteri memnuniyeti anlayışını benimsemektedir.

64.000 m² kapalı alan üzerine kurulu tesislerinde üretim yapan Bisan A.Ş. , motosiklet fabrikasında tek vardiyada günlük 200 adet motosiklet, bisiklet fabrikasında tek vardiyada günlük 450 adet bisiklet üretim kapasitesi ile faaliyetine devam etmektedir.

Bisan bisikletin kendi firma sitesini ziyaret etmek için tıklayınız.

Bisan elektrikli bisikletler hakkında detaylı bilgileri sitemizde bulacaksınız.

 Leave a Reply

(gerekli)

(gerekli)