Oct 212011
 

Arora AR800 WDArora sezon ortasına doğru yeni elektrikli bisikletlerini duyurdu. Aslında genel olarak bu modellerin büyük bir kısmı belli düzeltmeler ve yenilikler dışında eski modellere yakınlar. Bunların ilki olarak incelediğimiz AR 800 W–D tasarım olarak eski 1000 Wattlık model olan XL 1000 W-D ile aynı. Motor hacmi küçültülerek bir akü eksiltilmiş ama hız nasıl olduysa aynı kalabilmiş. Burada bir hata var gibi geldi yine bize, neyse.  İkinci kişinin rahatı için bir bar eklenmiş ve müzik çalar yer değiştirince arka bagaj kullanılabilir bir hale gelmiş. Fren sistemi ve amortisörler genel olarak aynı. Sonuç olarak düzeltmeleri olumlu bulduk. Renk seçeneği olarak turuncu ve beyaz olarak iki seçenek sunulmuş durumda. Ama en önemlisi artık firma bir temel fiyat duyurmuş. 2640 TL’ lik etiket, Arora AR 800 W-D gibi bir elektrikli bisiklet için biraz fazla olmuş demeden geçmeyelim.

DonanımTeknik özellik
Motor800 watt
Çekiş gücü---
Tırmanma açısı---
Sürüş mesafesi50 - 70 km
En yüksek hız55 km/s
Fren sistemiDisk / Kampana
Taşıma kapasitesi150 kg
Akü tipi/sayısı/gücüKurşun asit /---/ 64 volt, 18 Ah
Şarj süresi8-10 saat
Tekerlek çapı---
Ağırlığı---
Ek donanım/aksesuaruzaktan kumanda, alarm, otomatik motor kilidi

Arora AR800 W-D nin diğer renk seçeneği:

Beyaz Arora AR800 W-D elektrikli bisiklet

  6 Responses to “Arora AR800 W-D”

 1. kac para soylermısınz ?

  • Sayın Okurlarımız, sitemizin şimdilik sadece tanıtım ve bilgilendirme amacı ile yayın yapmakta olduğunu belirtmek isteriz.

 2. abi kaç para bınlar

  • Sevgili Okurlarımız,

   Şimdilik sitemiz sadece tanıtım üzerine yoğunlaşmış durumdadır. Bu nedenle fiyat bilgisi veremiyoruz.

   Saygılarımızla

 3. günlerdir bu ürünü inceliyorum ücreti normal ama şu varki henüz piyasada yok arora kendi sitesine bile eklememiş modeli satan herhangibir site yok herhangi bir mağazadan da bulamadım ? ürün tanıtım aşamasında sadece eğer satılan herhangi bir web site linki veya mağaza varsa bilgilendirmenizi isterim teşekkürler..

  • Sayın okurumuz,

   Bu model arora tarafında isim ve modeli değiştirilmiş olarak piyasada bulunmaktadır bildiğimiz kadarı ile. Yada muadili olan öadel diyebiliriz. Bu kouda daha fazla bilgiyi firma yetkililerinden alabilirsiniz.

   Saygılarımızla

 Leave a Reply

(gerekli)

(gerekli)